אירוע מוצלח מתחיל בתקליטנים

עונת החתונות בעיצומה. כל בחירה שלנו, היא קריטית. האוכל חייב להיות טעים וטרי, המקום צריך להיות מעוצב למופת, המוסיקה צריכה להיות מעולה, צלמים עם סגנון ייחודי שלהם. בשורה התחתונה, אירוע שקהל היעד שלו, ברובו אנשים צעירים צריך להיות עם מוסיקה טובה שתקפיץ את הרחבה, עד לשעות הקטנות של הלילה.

אז כיצד תדעו לבחור נכון את האיש עליו ייקום וייפול האירוע שלכם? בחירה בתקליטן הנכון, מתוך אלפי תקליטנים, צריכה להכיל מספר קריטריונים בסיסיים: התאמת הרצונות שלכם לקהל המוזמנים

תקליטן מקצועי, היושב מולכם בפגישה, אינו אומר מה חובה ומה אסור להשמיע.

הגישה שלו צריכה להיות כזו שהוא שומע את הרצונות שלכם, מבין מיהו קהל היעד שלכם ועל פי זאת, מתאים את המוסיקה. הבחירה בתקליטן, כוללת התאמה אישית בניכם ובינו. על התקליטן להבין בדיוק מה אתם רוצים ועל ידי כך, להגשים לכם את הפנטזיה של פעם בחיים. אל לכם, לבחור תקליטנים האומרים לכם איזו מוסיקה חייבת להיות ומנסים לכפות את דעתם.

תקליטן טוב, משמש כפסיכולוג מוסיקלי.

תקליטן מקצועי, יידע לאבחן מיהו הקהל העומד מולו, ולכוון אתכם מהו הפסקול שיהיה לטעמכם ולטעם הקהל כך שהרחבה, תהיה בטירוף חושים של ריקודים.

התקליטן צריך לייעץ לכם בכל הנוגע למוסיקת הרקע בקבלת הפנים, בשיר החופה, ובמוסיקה המרכזית ברחבת הריקודים. התקליטן ימליץ לכם לשלב מספר סגנונות של מוזיקה שתתאים אפילו לדודה שמחכה לשיר המזרחית הפופולרי, של שרית חדד.

מחויבות, אמינות והקשבה הם שם המשחק

תקליטנים טובים תמצאו בשפע. דרך המלצות של חברים, דרך אירועים שנכחתם בהם, דרך רשתות חברתיות בלוגים ופורומים. אתם צריכים את האחד שדרכו החתונה שלכם, תמריא לשמיים.

חשוב שתשאלו ותוודאו את כל הפרטים: גיבוי במידה והתקליטן במקרה חרום, גיבוי טכני באם חלק מהציוד מתקלקל, האם התקליטן מגביל אתכם בשעות, האם הוא יזרום אתכם במקרה של בקשות שירים מיוחדות שלכם ושל האורחים שלכם. החשוב ביותר שלתקליטן יהיה אכפת והוא יהיה קשוב לליבכם ולרצונותיכם. הדרך לפנטזיה, מתחילה בתקליטן.