אז איך בכל זאת אפשר למצוא שמלות כלה ולא לחרוג מהתקציב?

כולנו יודעים כי ההוצאות על החתונה היא עניין לא פשוט, מקום האירוע, הקייטרינג, הצלם, הדי ג'י, ההזמנות, כל אלו עולים לא מעט כסף. כאשר לכל אלא מתווסף גם המחיר של שמלות כלה, אשר עשוי להרקיע שחקים.

אף אחת מאתנו לא מוכנה להתפשר על שמלת הכלה שלה, זהו הרי היום החשוב ביותר בחייה של אישה, ועל כן, אנחנו רוצות להיראות הכי יפות והכי זוהרות שאפשר.

אז איך בכל זאת אפשר למצוא שמלות כלה ועדיין לא לחרוג מהתקציב? האם יש שמלות כלה זולות? איפה אפשר לחסוך ועל מה אסור לוותר?

 

שמלות כלה במבצע

כן, כן, גם שמלות כלה ניתן לקנות במבצע. חילופי העונות, בין קיץ לחורף ובין שנה לשנה, גורמים למעצצבים המובילים למכור את הקולקציה הקודמת במחירי מבצע. לעיתים, תגלי, כי מצאת את השמלה המושלמת עבורך, במחיר שפוי למדיי הודות למבצע.

שמלות כלה אצל תופרת

אחת האפשרויות לקבל את השמלה שבדיוק רצית, היא להזמין אותה אצל תופרת, ולא בסלון כלות או חנות מעצבים יוקרתית. דיפדוף בקטלוגים ועיתוני שמלות כלה, יאפשר לך לבחור את הדגם, אשר איתו את יכולה לגשת אל תופרת, ודרכה להזמין את השמלה, אשר נתפרת בדיוק למידודתיך ולפי בד לבחירתך.

שמלת כלה אשר מוזמנת אצל תופרת, יכולה להוזיל את העלות בכחמישים אחוז.

הסלון של המעצבת רינה בהיר, מציע מגוון רחב של דגמים במחירים מאוד נוחים יחסית למה שקורה בתחום שמלות כלה…

שמלות לבנות

מעצבים רבים, שלאו דווקא עוסקים בתחום החתונות, מציעים אף הם שמלות בצבע לבן, אשר יכולות להתאים ליום חתונתך.

מדובר בשמלות מאוד טרנדיות ואופנתיות בדרך כלל.

גם אם ניגשת אל חנות מעצבים וראית שמלת ערב שהיא לא בצבע לבן, שאלי את המעצב האם הוא יכול לתפור לך אותה בצבע לבן, בדרך כלל לא תהייה בעיה ואת תזכי בשמלה אופנתית ומיוחדת.

שמלות כלה יד שניה

ישנן חנויות אשר מוכרות שמלות כלה יד שניה, ואפילו ניתן למצוא אותן באתרי אינטרנט.

בדרך כלל, נשים אשר רכשו שמלות כלה מציעות את השמלות שלהן למכירה. מאחר ואף אחת מאתנו לא לובשת את שמלת הכלה שלה פעמיים, ניתן לרכוש שמלה יד שנייה, חדשה ואופנתית.

וטיפ אחרון וחשוב

אל תוותרי על הגזרה של השמלה, זכרי כי היא אמורה להחמיא לך ולהיות נוחה במשך כל שעות האירוע ובעת ההכנות, שמלה מבדים פשוטים עלולה לגרד ולגרום לך להזיע, על כן, אל תוותרי על הנוחות ואל תרכשי שמלה שהיא לא במידותיך.