אל תתפשרו על צלם איכותי, זה התיעוד שנשאר לכל החיים

חתונה היא ללא ספק אירוע שמשאיר את חותמו למשך שנים רבות, ומדי פעם תמיד נחמד לרענן את הזיכרון בדפדוף באלבום התמונות או צפייה בסרט החתונה.

אבל התפקיד החשוב של צלמים בהנצחת היום המאושר הזה אינו מוגבל רק לצילומים של החופה והאורחים בערב החתונה עצמה, אלא מתחיל קודם לכן בצילומי החוץ.

כמעט ואין זוגות שאינם מזמינים צלמים ליום צילומי החוץ המסורתי.

רק בודדים מוותרים על החלק הזה, וחבל כיוון שזוהי הזדמנות להנציח את עצמכם בצורה רומנטית, רגע לפני שאתם נכנסים לסערת האירוע עצמו. משום כך כדאי לעשות כמה הכנות מראש ולהגיע ליום צילומי החוץ מוכנים, כשאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים.

איפה להצטלם?

השאלה הראשונה שכמובן עולה בהקשר לצילומי חוץ היא שאלת המיקום. כאן אתם צריכים להיות קשובים לעצמכם ולבחור רק במה שמתאים לכם. למשל, ישנם אולי צלמים שיגידו לכם שלהצטלם מול השקיעה ביפו העתיקה זה דבר בנאלי, אבל אם זה מה שתמיד רציתם אל תהססו.

ביום הזה מותר לכם להיות אפילו בנאליים.

כמובן שאין צורך להסתפק במקומות הנדושים ואפשר ולהרחיב את טווח האפשרויות כיד הדמיון הטובה. ישנם זוגות שמצטלמים במוקדים עירוניים כמו תחנות רכבת או קניונים, או יוצאים לאתרי בילויים ונופש. אין גבול לאפשרויות להתפרע, ואפילו ידועים מקרים בהם הוזמנו לצלם את הזוג בגני חיות ובמקומות מסוג זה.

ידעתם שיש צלמים שכל עיסוקם זה צילום שמלות כלה? אז ישנם מספר צלמים המתמחים בצילום שמלות כלה.

מתארגנים מראש

ההכנות ליום הצילומים צריכות להתחיל מקביעת המקום והפקה של כל ארגון טכני שכרוך בכך.

אם יש צורך לתאם את הכניסה למקום או לבקש רשות לצלם בו, חשוב לעשות זאת מראש כדי להימנע מעוגמת נפש.

אם אינכם בטוחים שהמקום מתאים ל צילום אירועים כדאי כמובן להתייעץ עם צלמים מקצועיים המבינים בתחום זה.

לפני שאתם יוצאים ליפו הכינו תיק ובו כמה אביזרים שתצטרכו במהלך יום הצילומים.

בגדים להחלפה, נעליים נוחות ובגדים עליונים (בחורף) הם הכרח כדי שלא תמצאו את עצמכם תקועים בביגוד הלא נכון. מעבר לכך, צלמים מנוסים יכולים לספק לכם טיפים נוספים, כגון מה לאכול או לשתות כדי להרגיש נוח במהלך הצילומים.