תקליטן מקצועי הופך את האירוע לחגיגה אמתית

אירוע מוצלח הוא זה שכל מרכיביו יוצרים את השלם והמוצלח יחד. מרכיבי אירוע עיקריים הם המקום בו נערך האירוע, המזון והמוזיקה שמלווה את הערב מתחילתו ועד סופו.

מוזיקה טובה ומתאימה לכל שלב באירוע יוצרת אווירה מסוגננת ונותנת לאירוע את הטון שהוא צריך. תקליטן טוב יודע לזהות את הקהל ואת צרכיו ובכל עת להשמיע מה שרוב רובו של קהל האורחים רוצה לשמוע.

אירוע חתונה מחולק לחלקים: פתיחת האירוע שאותו מלווה בדרך כלל מוסיקת רקע, כניסת הזוג אל האולם והחופה, רגע החופה, רחבת הריקודים וזמן הארוחה.

תקליטנים מקצועניים יודעים להתאים את סוגי המוזיקה הטובים ביותר לכל חלק באירוע שלכם, הם אינם מדברים הרבה במהלך האירוע כמו באירועים של פעם ומהווים חלק טבעי ממנו ובלתי נפרד.

אז איך בוחרים תקליטנים לחתונה?

ראשית, חשוב להבין שאסור להתפשר בעניין זה מפני שכאשר התקליטן לא מספיק מקצועי הוא לא מצליח להרים את האירוע והחתונה שלכם תיזכר ככושלת גם אם יתר מרכיביה היו טובים.

כדי לזהות תקליטנים מקצועיים חשוב לקבל המלצות ולדעת שהם מומלצים בפני אנשים רבים, אם תשאלו מכרים, חברים ובני משפחה על תקליטן שזכור להם לטובה ושמו יעלה יותר מפעם אחת דעו כי אכן מדובר באיש מקצוע בתחום המוסיקה לאירועים שהשאיר רושם טוב עליהם ועל האורחים.

שנית, חשוב לראות את התקליטן/ התקליטנים בפעולה ולבחון האם הם קשובים לקהל, האם רחבת הריקודים מלאה באורחים נלהבים, האם התקליטן קורא היטב את הקהל ומחילף שירים בהתאם לאווירה המתרחשת ברחבה ועוד.

חשוב שהתקליטן יהיה בעל ניסיון עשיר באירועים ובמיוחד בחתונות ולכן כבר בפגישת היכרות עמו תוכלו להתרשם ממקצועיותו ומניסיונו.

יתר על כן חשוב לעשות תיאום ציפיות לגבי אופי האירוע הרצוי, סגנונות מוזיקה אהובים וזרימת האירוע עצמו מבחינתו ומבחינתכם.

מומלץ לבוא מוכנים לפגישה עם תקליטן ועם רעיונות לשירים וכיוון מוסיקלי ברור, יתר על כן אם ישנם שירים שאתם לא אוהבים זה הזמן לציין זאת בפניו.