מחפשת שמלת כלה לחתונה

אם את מחפשת שמלת כלה לחתונה, את כבר בטח מודעת לכך שאת לא חייבת לקנות שמלת כלה, אלא יכולה פשוט לשכור אותה תמורת סכום נמוך בהרבה, והשאלה היא האם זה כדאי לשכור שמלת כלה או שדווקא עדיף לדבוק במסורת הקניה? התשובה היא כמובן שזה עניין סובייקטיבי ואת צריכה לקבל את ההחלטה בהתאם להעדפות האישיות שלך.

השאלה שאת רוצה לשאול את עצמך היא האם חשוב לך שהשמלה תישאר איתך עוד שנים רבות קדימה, למה זה חשוב לך והאם זה ריאלי?

אין ספור התלבטויות

תהליך הפקת החתונה כולל שורה של התלבטויות בין פרחים רמת גן ובין משלוחי פרחים פתח תקווה, תקליטן מתל אביב או הרכב מוסיקלי מאשדוד ועוד אין ספור התלבטויות שיהיה עלייך להחליט לגביהן.

הדברים נכונים גם ובעיקר לגבי שמלת הכלה שתלבשי תחת החופה. נשים רבות מאמצות אל חיקן את התפיסה ששמלת כלה זה דבר שחשוב לשמור גם אחרי החתונה, ולו בכדי שגם הבנות שלהן תוכלנה לעשות שימוש בשמלות שלהן כמעין המשכיות סמלית.

מדובר בהחלט במחשבה נכונה וטובה, אך עלייך לבדוק האם זה ריאלי.

ללבוש שמלה מלפני שלושה עשורים? לא בטוח

בפועל, בדרך כלל אינן אוהבות את ההמשכיות הזאת, ועד כמה שהן אוהבות ומכבדות את אמא, הן מעדיפות לקנות שמלת כלה חדשה ברוח התקופה. בכל זאת, 20 או 30 שנים עבור מאז חתונתה של אמא, וכמה דברים השתנו בעולם האופנה, כך שבעניין הזה אין צידוק ממשי לשמור את השמלה.

יחד עם זאת, ייתכן שפשוט חשוב לך לשמור אותה בדיוק כפי שאנו שומרים הרבה דברים אחרים בלי הסבר רציונלי לכך, ואם זה הוא אכן המצב, את רוצה לקנות שמלת כלה ולא לשכור אותה.

קבלי החלטות מהר ותחסכי לעצמך זמן ומאמץ

בכל מקרה אחר, נסי לקבל את ההחלטות כמה שיותר קל עבורך.

קבלי החלטה מהירה לגבי פרחים רמת גן או משלוחי פרחים פתח תקווה, ועשי זאת במהירות, וכן קבלי החלטה לגבי שכירת שמלת כלה לעומת קניה שלה, וגם את זה עשי את זה מהר. אם הייתה לך סיבה אמיתית לכאן או לכאן, לא היית צריכה להתלבט.