גני אירועים מרשימים

לפני שאתם מסתכלים ובוחנים גני אירועים, חשוב שתבררו מספר דברים שאמורים להשפיע על ההחלטה, כגון: המיקום הגאוגרפי של רוב המוזמנים, איזה סוג של גן אתם רוצים?

וכמה רחוק אתם והאורחים שלכם יכולים לנסוע לגן האירועים?

למרות שעליכם להתחשב באורחים, משום שחלקם הגדול הינם מבוגרים שקשה להם לנסוע מרחקים ארוכים, זה יום שתחוו רק פעם אחת בחייכם, לכן חשוב שדבר ראשון תתחשבו ברצונות ובדרישות שלכם.

גן אירועים מומלץ לאירועי חלומי הוא ללא ספר בורג' בנימינה

גם אם לחלק מהאורחים הגן אירועים יהיה רחוק, הם בכל זאת יגיעו כדי לחגוג אתכם את היום המרגש ביותר בחייכם, גם אם זה יהיה אולם או מקום אחר, כך שאין לכם סיבה לדאגה.

הצוות של גני אירועים

גן אירועים לאחר שראיתם מספר גדול של גני אירועים, החלטתם שרק כמה בודדים מוצאים חן בעיניכן, ולכן השלב הבא הוא סינון ולהגיע להחלטה באיזה גן אירועים תרצו לחגוג את החתונה שלכם.

ראשית תקבעו פגישה עם איש הקשר או החיבור של המקום או הבעלים עצמם, ותתרשמו ממנו, תראו את הכימיה בינכם.

במידה והכימיה איננה, חשוב על כך שנית, משום שמדובר באירוע גדול ורציני, שבו תרצו להיות רגועים ולא לדאוג לדבר.

התפאורה של הגן ותוספות

במידה ואתם רוצים שהאירוע יהיה צנוע וקלאסי, אתם לא צריכים להוסיף תוספות ואביזרים בגן.

אך אם אתם רוצים אירוע מפואר ועשיר, תתנו לדמיון ולפנטזיות שלכם להוביל אתכם.

ניתן לברר עם מנהל האירועים לגבי רעיונות ותופסות כאלה או אחרות, והאם ניתן להוסיף אביזרים וחפצי נוי, כמו למשל: בדים, עיצוב מפואר לחופה, פרחים, כיסאות ושולחנות מעוצבים, צבעים, עמודים עם פרחים, ועוד

אוכל איכותי וטוב

לאחר שהחלטתם על גן אירועים כזה או אחר, הגיע השלב חשוב ומהותי ביותר עבור האירוע, והוא האוכל. עליכם להחליט איזה קייטרינג לבחור, ואילו מנות ספציפיות יהיו באירוע שלכם.

עליכם לבדוק שהאוכל יהיה מוגש על חימומית, משום שהמקום הינו בחוץ והאוכל עלול להתקרר. בנוסף, עליכם לבקש ולעמוד על כך שהאוכל יוגש רק כאשר האורחים יושבים בשולחן ולא לפני, אפילו אם יהיה מדובר על כמה דקות. 

גן אירועים מומלץ לאירועי חלומי הוא ללא ספר בורג' בנימינה