בגדים לחתן, חליפות לחתן

בניגוד לשפע הדגמים והעיצובים שמציעים מעצבי שמלות הכלה בעיצובם הרי שבגדי חתן תמיד נותרו ללא מיקוד משמעותי מצד בתי האופנה הגדולים. רבים מהחתנים מרכיבים את המראה הכולל מכמה יצרנים או חברות ומכתתים רגליהם כדי למצוא עניבה שתתאים למקטורן שרכשו בחנות אחרת.

בעוד ששמלות כלה זוכות למלוא הכבוד והשפע המוצע בתחום רק הולך וגדל הרי שבגדי חתן לא זוכים לאותה במה. לרוב החתנים לובשים מראה אחיד שהוא כולל חולצה עם עניבה ומקטורן בצבע המכנסיים.

שימו לב! המעצב דורון אשכנזי הוא ללא ספק אחד המעצבים המבריקים בבגדי גברים ובפרט בחליפות חתן…

בדומה לרוח התקופה בה ניתן דרור ליצירתיות ולדמיון, רבים החתנים שרוצים להיראות אחרת ביום חתונתם: בין אם מדובר בחליפה יותר נועזת ופחות משעממת כמו יתר החליפות ובין אם מדובר בלבוש שכלל לא כולל חליפה אלא בגדים בסגנון שונה ולא רשמי במיוחד.

היום, יותר מתמיד ניתן למצוא מעצבי אופנה שעוסקים בעיצוב חליפות חתן ולכן ישנם הרבה יותר דגמים לבחירה מאשר בעבר.

המבחר כבר לא כל כך דל וחיפוש אחרי בגדי חתן לשמחתנו הפך למשימה לא פשוטה. המבחר דווקא משמח כי הוא מראה שיש מקום לחתן לבוא לידי ביטוי בהופעתו ובמראהו בדיוק כפי שניתנת אותה ההזדמנות לכלה.

חתן המחפש בגדי חתן או חליפות לחתן יוכל למצוא זאת בחנויות האופנה הרבות השוכנות ברחבי הארץ.

כל החנויות מחזיקות חליפות שלמות מבניהן יוכל לבחור, בדרך כלל מדובר על חליפות קלאסיות ושגרתיות שלא נס לחן.

אם החתן מעוניין במראה פחות שיגרתי הוא יוכל לפנות לחנויות המעצבים שמתמחים בכך.

הם ימליצו לך לבחור מבין מגוון דגמים רחב את מה שאתה הכי אוהב גם אם מדובר במידות לא רגילות כי הרי שם נערכות מדידות והתאמה אישית לכל לקוח.

חשוב כמובן להתייחס בבחירת בגדי חתן לעונה בה אתם מתחתנים וכן לבחור בחליפה לא כבדה או מגושמת מדי כדי שתוכל להרגיש נינוח וטבעי ולא כמו בתוך תחפושת.