מאפרת כלות מקצועית

אחד האלמנטים החשובים ביותר במראה הכלה הוא האיפור. ככל שהאיפור יהיה מקצועי ומתאים למכלול הפרטים של המראה, כך הכלה תיראה במיטבה לאורך כל החתונה.

איפור מקצועי בימינו הוא תחום מאוד מבוקש, הרי אין כלה שלא תתאפר ביום חתונתה כלאחר יד.

ולא רק כלות, אלא כל האורחות של הכלה או החתן כמובן: חברות ובנות משפחה.

לכן, נראה מאפרים ומאפרות רבים ומקצועיים ברחבי הארץ שניסיונם עשיר דווקא באיפור לאירועים מהסוג הזה.

כבר לא מדובר על מאפרים לא מקצועיים או על התקופה בה כל אחד או אחת יכלו לעבוד בסלון כלות ולאפר כאוות נפשם מבלי שהוסמכו לכך.

היום התחרות רבה והמקצועיות של המאפרים הולכת ועולה לכן אין מקום למי שלא מקצועי מספיק לעבוד בכך.

חומרי האיפור הרבה יותר טובים מפעם ועמידים במיוחד לכל תנאי מזג האוויר, כמו כן ישנן טכניקות ושיטות איפור מיוחדות שגורמות לכל כלה או אישה להיראות ייחודית ומעניינת, מה גם שאיפור מושפע מטרנדים ואופנות מתחלפות.

התאמת האיפור צריכה להיות מושלמת כדי לקבל תוצאה סופית טובה ואיכותית ולכן יש להתאים את האיפור למבנה הפנים של הכלה, לסוג העור שלה וכמובן לעיצוב שמלת הכלה ועיצוב השיער שלה.

חיפוש מאפר מקצועי לחתונה צריך להיעשות ביסודיות. בדרך כלל אנשי מקצוע ידועים בתחומם ובעלי ניסיון מומלצים בכל פה כך שלך נותר רק לברר ולשאול.

הקפידי לבדוק גם באינטרנט את תיק העבודות של המאפר/ת כדי לבין האם עבודותיו מרשימות ולטעמך.

מעבר לכך, חשובה לא רק מקצועיותו אלא גם גישתו שהרי חווית איפור היא אינטימית בשל הקרבה הנוצרת פנים מול פנים בעת האיפור ולכן עלייך לבחור מאפר/ת שתרגישי נוח עמם.

דבר נוסף וחשוב, אל תוותרי על איפור ניסיון. הקפידי לבוא בחלק עליון תואם לצבע שמלתך כדי לראות כיצד האיפור יראה בסופו של דבר.

שתפי כל תחושה עם המאפר כדי להגיע לתוצאה הרצויה והמיוחלת.

ואז כאשר תיבחרי לבסוף את זה שיהיה אחראי להאיר את פנייך במקצועיות ובחן, בדקי שהוא יהיה זמין ונגיש עבורך גם לתיקוני איפור אחרונים כמו למשל לאחר הצילומים ולפני הרגע המרגש והגדול.