משחקי מחשב למתחתנים להפיג את המטח סוני פלייסטיישן 3

כולנו מודעים למטח הרב שהזוג הנכסף חובה לפני החתונה, יש דרכים להפיג את המטח על ידי משחקי מחשב מעניינים שהופכים את הרגעים המתוחים לנעימים, תנסו ותראו..

סוני פלייסטיישן 3 היא הקונוסלה השלישית שחברת סוני יצרה, והשיקה משחקים רבים שחכולים להפיג את המטח.

פעם הראשונה שחברת סוני הציגה את מכשיר הפלייסטיישן 3 היא בתערוכה הבינלאומית למשחקים אלקטרונים בלוס אנג'לס, שהתקיימה במאי 2005. השקת המכשיר נדחתה הרבה פעמים עקב קשיים בייצור ופיתוח. המכירה לבסוף התקיימה בתאריך 17 בנובמבר 2006.

כאשר תשחק במשחקי הסוני פלייסטיישן 3 הדבר הראשון שתראה הוא ויזאוליות ואיכות מדהימה, אך זה לא הכל. כמו כן ראו דוגמא ל סוני פלייסטיישן 3 קיים מעבד בעל כוח עצום. 

חוץ ממגוון המשחקים המדהימים שמציע מכשיר הפלייסטיישן 3 קיימת גם אפשרות לנגן את סרטי הוידאו שלך דרך המכשיר, כמו כן תוכל גם לשמור את הסרטים שלך בתוך הפלייסטיישן 3 וכך תוכל לצפות מתי שתרצה בסרטי הוידיאו ששמרת במכשיר.

כמו כן הסוני פלייסטיישן 3 הוא גם למעשה מרכז המדיה שלך, הוא מנגן מוסיקה באיכות שעוד לא הכרת ומאפשר אחסון של תמונות ומידע דיגטלי וכמובן להציג את התמונות והמידע, תוכל לסדר את התמונות שלך בתוך תיקיות ותוכל גם להציג אותם במצגות מובנות מדהימות.

בסוני פלייסטיישן 3 קיימת גם אפשרות להתחברות לאינטרנט- ברגע שתחבר את הסוני פלייסטיישן לרשת, תוכל לגלוש באינטרנט על גבי מסך טלוויזיה ולהוריד עידכונים לתוך הפלייסטיישן 3. ישנה אפשרות לנהל שיחות וידיאו צאט בעזרת מצלמה ועוד דברים נוספים ברשת כמו מנגנון בקרת הורים, משחקי רשת, הודעות והורדת מידע.

סוני פלייסטיישן 3 קיים ב-4 צבעים שונים: שחור, לבן קרמי, כסף סטין ואפור מטאל. אך הצבעים לבן קרמי, כסף סטין נמכרים רק באסיה ויפן בלבד.

ב-18 באוגוסט 2009, סוני השיקה את הגדם החדש של הסוני פלייסטיישן 3 בגרסה דקה.
 אגב הלהיט החם הוא  xbox 360 ההבדל העיקרי בין 2 הגרסאות השונות של הפלייסטיישן הוא הגודל.בגרסה החדשה הורידו את האפשרות להתקין מערכות הפעלה חלופיות, מה שהיה בגרסה הישנה, אך לא מדובר בהבדל משמעותי בכלל מכיוון שזו הייתה אפשרות נתסרת שמעטים מאוד מהמשתמשים השתמשו בה. בנוסף, יש הבדל במהירות הפעולה שלה לדוגמה: טעינה של סרטים, משחקים מסויימים וכו', ארוכה בכמה שניות לעומת הדגם הקודם.אך טעינה של יישומים אחרים לדוגמא, החנות הוירטואלית של הפלייסטיישן 3 או משחקים אחרים הייתה דווקא יותר מהירה לעומת הדגם הקודם. אך הבדל זה הוא לא משמעותי מאוד, מדובל בהבדלים של כמה שניות בודדות ולא יותר מזה.