תקליטן מומלץ לחתונה, חתונות

DJ לחתונה - כיצד מארגנים אירועים כגון חתונות בשנת 2012 בארץ?

בדרך כלל כאשר אנחנו מחליטים להתחתן, אנחנו קובעים את תאריך החתונה  לכחצי שנה קדימה. מרגע זה מתחיל תהליך ארוך ומייגע של הכנות, פניות לאנשי מקצוע, חיפוש שמלת כלה, טבעות נישואין ועוד אלף ואחד דברים. בתאריך הקבוע כל האורחים מתכנסים באולם האירועים או גן אירועים שבחרתם לקיים בו את החתונה שלכם, וכאן מתחיל החלק החשוב ביותר, רגע אליו התנקזו כל ההכנות והדאגות שלכם, מסיבת החתונה עצמה מתחילה. ההרגשה הכללית של האורחים בחתונה מורכבת מהרבה גורמים שונים, אך אפשר להגיד בביטחון רב שאחד הדברים המשמעותיים והמשפיעים על הצלחת האירוע (אם לא המשפיע ביותר), זהו נושא המוזיקה והריקודים בחתונה.

למה הזמנה של DJ לחתונה היא כל כך משמעותית להצלחת כל חתונה?

מובן מעליו שהאנשים שבאים לחתונה בתור אורחים, באים קודם כל בשביל לשמוח בשביל הזוג הנישא. כבודו של אוכל המוגש במהלך החתונה או בקבלת הקהל לפני תחילת החתונה במקומו מונח, אך מה שייזכר בעוד חדשים ושנים, אלו הן הרגשות שהיו לכם כאשר רקדתם בחתונה ושמחת ביחד עם החתן והכלה, ולא הרכב המנות ומחיר היינות שהוגשו בחתונה.

האיש שמתפעל את כל נושא המוזיקה במהלך מסיבת החתונה, זהו התקליטן. כאשר מזמינים DJ לחתונה,

כדאי קודם כל להיפגש איתו לשיחת תיאום ציפיות והכנה של פלייליסט. אתם יכולים גם להגיד בכמה מילים, אילו סוגי שירים אתם רוצים שינוגנו באירוע. בכל אופן, הזמנה של תקליטן לחתונה, כדאי שתיעשה בהתאם לאופי האורחים והזוג המתחתן ובהתאם לטעמם המוזיקלי.

איך בוחרים DJ לחתונה ועל מה צריך לתת דעת כאשר אנחנו מתלבטים איזה תקליטן מתוך מכלול האפשרויות?

נניח ואנחנו מארגנים חתונה בעזרת חברה להפקות אירועים, אשר מעמידה לפנינו רשימה של 5 תקליטנים לחתונות אתם היא עובדת על בסיס קבוע. כדאי קודם כל להתקשר לכל אחד מהם ולבקש מהם הקלטות עם חתונות בהן הם תקלטו. כך תוכלו להתרשם במו עיניכם כיצד מתפקד ה-DJ הספציפי הזה ומה הוא סוג השירים שמביא

תקליטן לחתונה לאחר מכן, אתם יכולים לפנות ל-DJ שהתרשמתם בצורה הרבה ביותר מהתפקוד שלו ולהזמין אותו לפגישה אישית, בה תוכלו לספר לו מעט אודות עצמכם ולהגיד לו כיצד אתם רוצים לעצב את הפלייליסט שלו, איזה שיר אתם רוצים שיהיה השיר שינוגן כאשר תלכו לחופה.

כמו כן, אסור להזניח את נושא השכר שאתם מוכנים להוציא על הזמנה של תקליטן לחתונה.

אם אתם רוצים מופע שיעשה לכם מצב רוח מרומם קבלו מאיתנו כמה קישורים של ננסי ברנדס