אביזרים משלימים

שמלות כלה דורשות אביזרים משלימים, בין אם מדובר ב שמלת כלה לעונה החורפית או שמלות כלה לעונה הקייצית, אנחנו נרצה להתאים אליהן אביזרים משלימים, כמו שרשראות, עגילים, צמידים, נעליים או כפפות, על מנת ליצור מראה שלם ומהודר.

דגמי  כלה יפה

פחות זה יותר
אחד המשפטים החשובים, כאשר מדובר במראה קלאסי, הוא פחות זה יותר. ככל השמלה שלך יותר עשירה, נפוחה ומיוחדת, הצניעי עם האביזרים המשלימים ולהיפך. שמלות לבנות ופשטות זקוקות לאביזרים משלימים על מנת להעניק מראה יוקרתי ומיוחד. זכרי את המשפט הזה בבואך לבחור אביזרים משלמים לשמלת הכלה שלך.

תכשיטים
כאשר מדובר בשמלות כלה עשירות במיוחד, כמו בדים מתחרה, או בעלי אלמנט גדול, כמו פרח, מומלץ לא להכביד עם התכשיטים. החוקיות בבחירת תכשיטים גורסת כי אם את בוחרת בשרשרת גדולה, שלבי אותה עם עגילים צמודים ולהיפך. שמלות כלה פשוטות, ידרשו ממך תכשיטים מיוחדים יותר ובעלי נוכחות, בעוד שלשמלות כלה עשירות מומלץ להצניע עם התכשיטים.

כפפות
כפפות לבנות וארוכות מאפשרות לנו להתהדר וליצור מראה מיוחד ויוקרתי. כפפות לבנות מתאימות בעיקר לחתונות הנערכות בחורף. כמו עם התכשיטים, גם כאן לא מומלץ להגזים. אם מדובר בשמלה נפוחה, גדולה ועשירה, התאימי לה כפפות סאטן לבנות וחלקות. אם מדובר בשמלה הדוקה וחלקה, כפפות מתחרה יכולות להשלים את המראה בצורה טובה יותר.

עליונית
מתחת לחופה, או בעונת החורף, לעליונית יש תפקיד חשוב. העליונית יכולה להיות של העשוי מתחרה, מסאטן או שיפון. מומלץ כי העליונית תוזמן באותו מקום בו תפרת את שמלת הכלה, על מנת שתעשה מאותו בד של השמלה, או מבד משלים לשמלה, לקבל מראה כולל ותואם.

הינומה
האביזר המשלים לכל שמלות החתונה הינה ההינומה. הינומות יכולות לנוע בין אורכים שונים, ובהתאם להעדפתך העיצובית ולשמלה. הינומות יכולות להיות מבדים שקופים כמו שיפון או אפילו מתחרה. הינומה יכולה להיות מושלבת באבנים, פנינים או אפילו פס סאטן. בחרי הינומה אשר עולה בקנה אחד עם שמלת החתונה. בדרך כלל, בסלון הכלות או אצל המעצב, יתפרו בעבורך הינומה המתאימה לשמלת הכלה.

למעוניינים אתר מעניין מאוד חתונה בטבע