הלהיט הביתי החדש למתחתנים מכונות קפה

כאשר המשקה האהוב על כולנו הוא בדרך כלל הקפה על מגוון טעמיו, אין זה פלא שמכונות הקפה הן כעת מוצר מאוד מבוקש על המדפים בקרב הצרכן הישראלי.

מכונות הקפה הפציעו לחיינו לפני מספר שנים ולהן יש טכנולוגיה משוכללת ביותר וחדשנות מדהימה שהופכת את תהליך הכנת הקפה שלנו לחוויתי במיוחד.

תוך שניות מקבלים כוס קפה חם ומהביל עם טעם וארומה ממש כמו בבית קפה. 

אנשים רבים מעדיפים יותר לשתות את הקפה הטוב ביותר דווקא בפינת הישיבה אצלם בבית בבגדים הנוחים ועם האנשים האהובים עליהם, ולא תמיד מתחשק להם לכתת רגליים עד לבית הקפה המרוחק רק כדי ליהנות מכוס קפה איכותי. 

אנחנו, בחברת "קופיקס" אמונים כבר שנים על השירות והאחריות למכונות קפה ועל התאמת מכונות קפה לצרכן לפי בקשותיו וצרכיו וכמובן לפי תקציבו שכן למכונות הקפה טווח מחירים רחב ביותר התואם את הפונקציות שמכונת הקפה מבצעת. ככל שמכונת הקפה משוכללת יותר ואוטומטית כך מחירה גבוה יותר. אין זה אומר שמכונת קפה שאינה מאוד משוכללת אינה מספקת כוסות קפה איכותיים אלא כאן מדובר על עצם החוויה שחלק מהאנשים אוהבים יותר להשתתף בתהליך הכנת הקפה כמו במכונות קפה ידניות, וחלקה השני אוהב לקבל את כוס הקפה שלו כמה שיותר מהר בלי להתעסק עם המכונה יותר מדי.

לכל צרכן יש צרכים מסוימים ממכונת הקפה שלו: למשל לצרכן העסקי אשר רוכש מכונת קפה עבור המסעדה אותה הוא מנהל או עבור עסק המשרת מאות לקוחות ביום חשוב ביותר שהמכונה תעמוד בעומסים כבדים של אספקת כוסות קפה רבות תוך זמן קצר ולכן לצרכן זה נתאים בדרך כלל את מכונות הקפה המקצועיות.

בעוד שלצרכן הביתי הממוצע מספיקות בהחלט מכונת קפה חצי אוטומטית או מכונת קפה אוטומטית אשר באמצעותה ניתן להפיק בין 10-15 כוסות קפה ביום.

 

מכונות הקפה הללו יכולות להפיק עבורנו סוגי קפה רבים ומגוונים ובהם נמנה את המקיאטו, קפוצ'ינו, לאטה, ואפילו קפה שחור פשוט יזכה לטעם וארומה מיוחדת שלא מתקבלת בהכנה הביתית המסורתית. מגוון הטעמים הרחב אותו ניתן לקבל באמצעות מכונות קפה מתאפשר הודות לפונקצית מידת החליטה וכמות הקפה המוזנת לתוך המכונה.