הדגמים החדשים של שמלות כלה 2013

היום הגדול והמרגש מתקרב בצעדי ענק וכל כלה חושבת כיצד היא תיראה ביום זה בשמלת הכלה שתיבחר. כן, אין ספק כי בכל חתונה כוכבת הערב היא הכלה ושמלת הכלולות שלה שתקנה לה את המראה הייחודי והמדהים בו היא חשקה מלכתחילה.
על תחום זה של שמלות כלה ניתן לומר כי אינו קופא על שמריו. אנו עדים לעיצובים חדשים ומקוריים מדי תקופה ובמיוחד בקולקציות המביאות לידי ביטוי את היצירתיות והמקוריות של המעצב העומד מאחוריהן.
כעת, כמה רגעים לפני תחילתה של שנת 2013 יוצאים אל השוק הדגמים החדשים של שמלות כלה הכוללים שמלות כלה חדשניות ומרהיבות התואמות את מגמות האופנה המשתנות ואת הטרנדים החמים והמבוקשים בתחום זה. כל מעצבי שמלות כלה הידועים ואלה שפחות עובדים במרץ כדי לעמוד בכבוד באתגר המוצב להם והוא לחדש ולרענן את שמלת הכלה המסורתי המלווה אותנו לאורך השנים.
יצירתיות ותעוזה בתחום זה של עיצוב שמלות כלה כבר מזמן אינן נחשבות למילה גסה היות ותמיד הכלות תחפשנה דגמים מקוריים וייחודיים כדי להרגיש ולהיראות במיטבן ולא להיות דומות בשמלתן לאף כלה אחרת.
שמלות בעיצובים מרהיבים ניתן למצוא ברוב הפורטלים לדוגמה בפורטל חתן כלה
ההשקעה, הייחודיות, היצירתיות והמקוריות של הדגמים החדשים של שמלות כלה 2013 בהחלט בולטים בשמלות הכלה של המעצבת רינה בהיר מסטודיו לכלות הנמצא בתל אביב, ברחוב מונטפיורי 24. אצל המעצבת המוכשרת תוכלי למצוא שמלות כלה מעוצבות בסגנונות שונים הכוללים שינוי מרענן בהחלט בהשוואה לכל שמלות הכלה הקיימות.
רינה בהיר שומרת על קו נקי של עיצוב עדין ורומנטי והעיצובים הנוסטלגיים משהו בולטים במיוחד ביופיים. יחד עם זאת, המעצבת רוקמת את חלומה של כל כלה יחד אתה ובהתאם להעדפותיה כך שבהחלט את הולכת להיות מרוצה בסוף התהליך ולהיראות כפי שתמיד חלמת: נוצצת וזוהרת במיוחד ביום חתונתך.
הדגמים החדשים בישראל של שמלות כלה 2013
עומדים להיות נועזים במקצת אך עדיין ישמרו על הקווים של העיצוב משנת 2012. שמלות הכלה תהיינה הדוקות לגוף ועשויות מקשה אחת המשדרת הרמוניה וזרימה. הבדים יהיו רכים ו"נופלים" על הגוף ויקנו תחושה של הרמוניה לצד רומנטיות מתבקשת. את מוזמנת להיכנס אל הסטודיו הקסום ולהתרשם בעצמך ממגוון הדגמים והסגנונות ולבחור לך את שמלת חלומותייך.
 קצת תמונות של דגמים חדשים של רינה בהיר