כיצד לבחור כסא מנהל?

אחת מן ההחלטות הללו היא בחירת ריהוט משרדי הכולל בתוכו: דלפקי קבלה, משטחי עבודה, כונניות אחסון, פינות המתנה ללקוחות, ריהוט לישיבות, כסאות עובדים ו כסא מנהל

מאחר ופריטים אלה קיימים בכל משרד, הם אלה הקובעים את חזותו בעיני הלקוחות הנכנסים ומתרשמים מיד מן המקום והם אלה היוצרים את סביבת העבודה המשמשת את העובדים במהלך כל המטלות היומיומיות ולמשך שעות ארוכות בכל יום עבודה.

שני פריטי ריהוט משרדי עליהם לא ניתן לוותר הם משטחי העבודה וכסאות העובד והמנהל שכן רוב העבודה המודרנית נעשית בישיבה ממושכת אל מול סביבה ממוחשבת ברובה.

בבחירת שני פריטים אלה חייבת להיות הקפדה יתרה שכן הם אלו שקובעים את נוחות העבודה במקום. חשוב לנצל את השטח באופן מקסימאלי ולמגוון רב של שימושים כדי לחסוך בפריטי ריהוט ולשמור על מרווח בחלל המשרדי.

החשיבות הטמונה בבחירת כסא מנהל נובעת מכך ששגרת יומו של כל מנהל היא עמוסה וצפופה. בשעות המעטות בהן הוא נמצא במקום העבודה במהלך היום או לסירוגין בשעות הארוכות אל תוך הלילה בישיבות ודיונים, יש לספק תמיכה ויציבות לגב התחתון ולמנוע עומסים מהכתפיים ומהעורף הנובעים מישיבה לא נכונה ולא נוחה ועייפות מצטברת המאפיינת את עבודת המנהל סביב השעון.

 

חשוב לזכור שפריטי ריהוט משרדי מהווים סמלי סטאטוס ולכן כל משרד ובית עסק אמיד יתהדר בדרך כלל בריהוט משרדי יוקרתי ומפואר. כך העניין במיוחד לגבי כסא מנהל שכן, מעמדו של העומד בראש החברה רם וכיאה למי שעומד בראשה יש לספק פריטי ריהוט ובמיוחד כסא יוקרתי, מרווח ומפנק מזה של העובד. עניין זה בא לידי ביטוי במיוחד בישיבות ודיונים כאשר כל העובדים מתאגדים סביב המנהל הנושא דברים בראש השולחן. כיאה למנהל, שולחנו וכסאו מייצגים סמכותיות ורשמיות הנובעת בין היתר מבחירת הריהוט איתו הוא עובד.

על כן, בבחירת הריהוט, וקל וחומר בבחירת ריהוט למנהל, יש להקפיד על נוחות לצד יוקרה ואיכות בלתי מתפשרת.