העלמת קמטים לפני אירוע

העלמת קמטים באמצעות הזרקות בוטוקס

זה מתחיל באזור גיל שלושים, יותר אחד אנחנו מסתכלים במראה ומגלים איזה קמט קטן בצידי העיניים או ליד הפה. זה מתחיל בכלום, בשום דבר שאותו ניתן לפתור כמשהו נקודתי. אבל עמוק בפנים אנחנו יודעים שזה מתחיל, ומשנה לשנה אנחנו מוצאים יותר ויותר קמטים על הפנים שלנו שמספרים לנו שהשנים עוברות ואנחנו לא נעשים צעירים יותר. את הזמן לא ניתן להעלים אך את הקמטים שהוא יצר כן וכן ניתן להעלים. כאן אנחנו נספר לכם מעט אודות השימוש בכלי של הזרקות בוטוקס כאמצעי של העלמת קמטים על עור הפנים.

 

מה זה הזרקות בוטוקס

בוטוקס הוא סוג של רעלן שגורם להרפייה של השרירים שאליהם הוא מוזרק. אנחנו למעשה מזריקים אל תוך הפנים שלנו חומר שגורם לשרירים להיות פחות מכווצים. הכיווץ הזה בשרירים הוא למעשה משא הזמן והדברים שצברנו שנחרטים על עור הפנים שלנו. הרפייה של השרירים כאילו מוחקת את הזמן או לפחות את רישומו על הפנים ומובילה לאפקט של העלמת קמטים. התוצאה היא לא רק מראה צעיר יותר אלא גם תחושה צעירה יותר, ואולי זו הסיבה העיקרית שאנחנו רוצים להראות צעירים וחלקים יותר, כדי שלא נצטרך לחשוב על כך שאנחנו כבר פחות ופחות כאלו.

 

איך משתמשים בזה?

הזרקות בוטוקס מבוצעות על ידי מזרק ומחט רגילים אל תוך אזורים מסוימים בעור הפנים, בדרך כלל המצח או הגבות או צדדי העיניים. מבחינת המטופל מדובר בדקירה קלה שחולפת בתוך שנייה ומהר מאוד כבר ניתן לראות התוצאות של הזריקה כאשר קמטים מאזורים ההזרקה פשוט נעלמים. התוצאה הזו תשאר מספר חודשים עד שהשפעת הרעלן תחלוף ויהיה צורך לחדש, אם רוצים בכך, את הטיפול ולקבל את הזריקות בשנית ובשלישית וכו'.

 

האם זה טוב בשבילי?

השימוש בבוטוקס הוא יחסית בטוח וללא תופעות לוואי. השאלה היחידה שצריכה לעניין אתכם אם כן היא הפסיכולוגית. האם אני צריך להראות צעיר יותר בכדי להרגיש שאני לא מזדקן? למה בעצם אני רוצה להרגיש כך, האם זה קשור בחוסר סיפוק ממה שהשגתי עד כה? עיון עצמי קצר והבנה עצמית צריכים להיות הדרך שלכם לענות על השאלה האם בוטוקס מתאים גם לכם.