גני אירועים, גן אירועים

נסו לדמיין חתונה לפני מספר שנים שלקחתם בה חלק. לבטח אתם זוכרים אולי את שמלת הכלה המיוחדת או את הצ'ק השמן שכתבתם ולא את התרשמותכם הטובה מהמקום בו נערך האירוע.

האירועים של היום שונים בתכלית ובתפאורה הכללית שלהם מהאירועים של העבר. גני אירועים חדשים מוקמים כפטריות אחרי הגשם כאשר לכל גן אירועים יופי מיוחד ועיצובים מרהיבים כאלה שלא נראו כמותם.
 חתונה בטבע  |  חתונה בטבע בצפון |  חתונה בטבע בדרום  |  חתונה בטבע בצפון  |  הפקת אירועים בטבע

החתונות עצמן הפכו מאירועים קטנים ומצומצמים לאירועים בומבסטיים כאשר כל חתונה נחשבת להפקה בפני עצמה. המארחים דואגים לכך שגם אירוע קטן יותר מחתונה כמו בר מצווה או חינה יהיה ייחודי ושונה מכל האחרים. ולכן יודעים שיש לבחור בקפידה מקום לאירוע שיאכלס את כל האורחים בצורה הטובה ביותר והמפנקת ביותר.

אם בעבר, גני האירועים היו מבוקשים בעיקר בקיץ הרי שכיון גני האירועים ערוכים לכל מזג אוויר ומשלבים במבנה שלהם גם מתחם סגור לאירועי חורף או כאשר תנאי מזג האאויר אינם מאפשרים אירוע בחוץ כמו למשל בימות הקיץ הלוהטים.

גני האירועים רחבי ידיים ומעניקים חוויה בלתי רגילה שקשה להשוות לזאת המתקבלת מאולם האירועים - גני אירועים כוללים פינות טבע מרהיבות ופינות ישיבה מיוחדות, ספות וכורסאות שונות, נדנדות, שולחנות בר גבוהים וכו' כך לכל אורח ניתן יהיה להתאים את חווית האירוח הטובה ביותר מבחינתו.

 גם מבחינת המזון המוגש - גני האירועים עברו שיפור ניכר וכעת מגישים אוכל טעים במיוחד בהגשה מודרנית ומעוצבת, כאשר רוב המזון מוכן לעיני האורחים, דבר שמעצים את החוויה של הנאה מאכילה תחת כיפת השמיים. 

כאשר ניגשים למלאכת בחירת המקום לאירוע שלכם יש להביא בחשבון כמה היבטים: ראשית, חשוב שהמקום יהיה מרכזי וכמה שיותר נגיש לרוב האורחים, בדקו את החניון ודרכי גישה למקום.שנית ולא פחות חשוב, בדקו את האפשרויות שכל מקום מציע מבחינת האטרקציות, עיצוב המקום, גודלו, גודל הרחבה ושפע המזון המוגש.

חשוב מאוד לקבל המלצות כדי לקצר את הדרך ולבדוק כמה שפחות מקומות וכדי לא להתבלבל כי כאמור המגוון רחב בתחום גני האירועים וגם בתחום אולמות האירועים לא חסרות אפשרויות...

ועוד דבר, למרות שרוב גני האירועים תוכננו לעבוד בכל מזג אוויר בדקו את המתחם המקורה אם הוא עונה לדרישותיכם והאם קיימת תאורת חירום למקרה של הפסקת חשמל.